KK Crvena zvezde je imao poruku za košarkašku reprezentaciju Srbije pred odlazak na Evropsko prvenstvo.
Kako se bliži Evropsko prvenstvo u košarci, u redovima reprezentacije Srbije raste očekivanje i pritisak – cilj je osvajanje zlata koje se dugo čeka.
Podrška „orlovima“ stiže sa svih strana, a oglasio se i KK Crvena zvezda, poslavši emotivnu poruku državnom timu pred početak šampionata.
– KK Crvena zvezda kao Klub, predsednik Željko Drčelić, predsednik Upravnog odbora, menadžment, zaposleni, stručni štab i igrači žele mnogo zdravlja, sportskih uspeha i sreće KSS-u, svim reprezentativcima, stručnom štabu u dalekoj Rigi – i da se vrate sa zlatnom medaljom u Beograd i pokažu zašto je Srbija zemlja košarke! – navodi se u saopštenju crveno-belih.Evrobasket 2025 startuje 27. avgusta, a Srbija će igrati u grupi A sa Estonijom, Portugalom, Letonijom, Češkom i Turskom.
Sve utakmice ove faze biće odigrane u Rigi, dok je nokaut deo na programu od 6. do 14. septembra.
Prvi rival izabranicima Svetislava Pešića biće Estonija.
(Espreso/B92/Preneo: A.K.)









