Naslovnica Košarka Hoće li iko ostati? Zvezdu napustio još jedan igrač!

Hoće li iko ostati? Zvezdu napustio još jedan igrač!

Zablistao Zvezdin biser! Studentski centar nemoćan u Pioniru, stotka crveno-belih

Posle Branka Lazića Crvenu zvezdu napustio je i Luka Mitrović.

Crveno-beli su saopštili da srpski košarkaš, koji je devet godina nosio dres kluba, odlazi sa Malog Kalemegdana.

Mitrović je prvi put u Crvenu zvezdu stigao 2012. godine iz Hemofarma, a u crveno-belom dresu igrao je do 2017. godine.

Usledio je povratak u klub 2021. godine nakon nekoliko godina koje je proveo u inostranstvu.

Takođe, nastupao je za Bamberg, Mursiju, Manresu, Hapoel Jerusalim u Budućnost.

(Espreso/A.K.)