Posle Branka Lazića Crvenu zvezdu napustio je i Luka Mitrović.
Crveno-beli su saopštili da srpski košarkaš, koji je devet godina nosio dres kluba, odlazi sa Malog Kalemegdana.
Mitrović je prvi put u Crvenu zvezdu stigao 2012. godine iz Hemofarma, a u crveno-belom dresu igrao je do 2017. godine.
Usledio je povratak u klub 2021. godine nakon nekoliko godina koje je proveo u inostranstvu.
Takođe, nastupao je za Bamberg, Mursiju, Manresu, Hapoel Jerusalim u Budućnost.
(Espreso/A.K.)









