Aleksa Avramović, košarkaš reprezentacije Srbije izneo je utiske posle pobede nad Slovenijom u generalnoj probi za Evrobasket.
– Hvala navijačima što su nas ispratili u ovolikom broju. Osećamo njihovu podršku i potrudićemo se da damo maksimum i da ih usrećimo. Imamo lepu šansu, funkcionišemo. Vasa se vratio, vrhunski je igrač. Gotov je pripremni deo, ostalo je još par dana i idemo u Rigu – rekao je Avramović.
Sedam pobeda u sedam utakmica.
– Uvek može bolje, i dalje tražimo neke stvari, formu, neke detalje ispravljamo, ali Bogu hvala ide sve kako treba – zaključio je Avramović.
(Espreso/Espreso sport)









