Bogdan Bogdanović, kapiten košarkaške reprezentacije Srbije izneo je utiske posle pobede nad Slovenijom u generalnoj probi pred Evrobasket.
– Bili smo spremni od početka, drago mi je samo za način na koji smo pristupili ovoj utakmici. Pokazali smo rispekt prema Slovencima – rekao je Bogdanović.
Drago mu je što je deo ovog tima.
– To se vidi, a na drugima je da procene, ne bih komentarisao koliko volim. Vidi se ta ujedinjenost i sreća što smo zajedno i igramo zajedno u Rigi – zaključio je Bogdanović.
(Espreso/Espreso sport)









