Naslovnica Tenis Novak Đoković odbio da da izjavu, pa se oglasio na Instagramu!

Novak Đoković odbio da da izjavu, pa se oglasio na Instagramu!

Novak Đoković odbio da da izjavu, pa se oglasio na Instagramu!

Srpski teniser Novak Đoković oglasio se na društvenim mrežama posle plasmana u četvrtfinale Šangaja.

Đoković je uz dosta muke savladao Đaumea Munara posle tri seta, a po završetku duela nije davao izjave usled iscrpljenosti.

Tačnije, kratko se obratio preko razglasa navijačima koji su mu pružili veliku podršku tokom više od dva i po časa borbe.

– Težak dan na poslu. Veoma fizički zahtevno. Srećom, imam najbolju podršku na svetu – napisao je Đoković nekoliko sati kasnije na Instagramu.

Đokovića je mučila leva noga tokom celog duela, a i ovoga puta nije izostalo povraćanje usled teških uslova za igru.

Naredni rival biće mu Zizu Bergs, u četvrtak.

Podsetimo, Novak je postao najstariji učesnik četvrtfinala jednog mastersa serije 1.000.

(Espreso/B92/Preneo: A.K.)