Naslovnica Ostali sportovi Rukometaši Partizana vodili +6 protiv AEK-a, ali su onda ispali posle sedmeraca...

Rukometaši Partizana vodili +6 protiv AEK-a, ali su onda ispali posle sedmeraca i drame

"Grci došli sa ciljem da se prekine, znali su da ih čeka pakao, naše igrače su tamo pljuvali i polivali pivom"

Rukometaši Partizana ispali su od AEK-a iz Atine u bugaskom Šumenu pred praznim tribinama u revanšu četvrtfinala EHF Evrokupa.

Crno-beli su u regularnih 60 minuta došli do 24:19 i tako su izborili sedmerce, pošto su žuto-crni slavili u Atini u prvom meču sa 27:22.

Tamo je AEK bio bolji sa 6:7, a posle prve serije 5:5.

Na oko tri minuta do kraja, Partizan je imao rezultat koji ga vodi dalje jer je imao prednost od šest razlike, a nije ni iskoristio napad za pobedu.


(Espreso/Espreso sport)