Naslovnica Košarka Novak iz Njujorka poslao snažnu poruku Pešiću i košarkašima pred Evrobasket!

Novak iz Njujorka poslao snažnu poruku Pešiću i košarkašima pred Evrobasket!

Ljudina kakve nema: Đokovićev rival na Vimbldonu ima ozbiljnu bolest, Novak zadivio svet!

Novak Đoković broji sitno do početka US opena čiji će se termin poklopiti sa utakmicama košarkaške reprezentacije Srbije na Evropskom prvenstvu.

Iako neće fizički biti prisutan na najvećoj kontinentalnoj košarkaškoj smotri, Đoković je boravak u Njujorku iskoristio da ohrabri „orlove“ pred završni let.

Evo jedna kratka poruka iz Njujorka od mene i srpskih predstavnika medija na US openu, za naše košarkaše i čitavu reprezentaciju i našeg selektora Pešića. Želim vam puno sreće na predstojećem Evropskom prvenstvu. Pratimo vas zdušno iz Amerike i sa svih strana sveta. Idemo Srbijo, srećno – rekao je Novak.

(Espreso/Espreso sport)