Naslovnica Košarka Partizan pravi drim-tim: Crno-beli pronašli ekstra pojačanje u reketu u NBA ligi!

Partizan pravi drim-tim: Crno-beli pronašli ekstra pojačanje u reketu u NBA ligi!

Agent Partizanovog pojačanja se oglasio posle priče o mogućoj suspenziji zbog dopinga!

KK Partizan bi uskoro mogao da dobije još jedno veliko pojačanje.

Naime, crno-beli su nadomak dovođenja nigerijskog centra Čarlsa Besija.

On je nedavno napustio San Antonijo Sparse, a u NBA ligi igrao je i za Filadelfiju Seventisiksers.

Dosta bolje partije pružao je u Teksasu, a najbolji mečevi bili su mu protiv Portlanda i Nju Orleansa kojima je ubacio 16 poena i uhvatio 12 skokova.

Njegov agent Mark Meknil govorio je za „Meridiansport“ o pregovorima sa crno-belima:

– Čarls je počastvovan interesovanjem Košarkaškog kluba Partizan. Definitivno razmatra ponudu i nastaviće razgovore sa klubom i svojim zastupnikom. Kontaktirali su ga i drugi evropski klubovi, ali mu je Partizan trenutno prioritet.

Besi ima 24 godine i visok je 208 centimetara.

(Espreso/Meridiansport/Nikola Miloradović/Preneo: A.K.)