Srpski košarkaš Filip Petrušev oglasio se nakon zvaničnog prelaska u Dubai.
Petrušev je ove subote postao novi košarkaš tima iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, sa kojima je potpisao trogodišnji ugovor, čime je zvanično stavljena tačka na transfer sagu koja je nedeljama trajala i u kojoj je reprezentativac Srbije povezivan sa mnoštvo klubova i Evrolige.
– Novo poglavlje – napisao je Petrušev na Instagramu.
On je deveti igrač Dubaija za sezonu 2025/26 , nakon dolazaka Muse, Avramovića, Rajta, Kamenjaša, Žaitea, Bejkona, Andersona i Kabengelea.
Petrušev je pre Zvezde i Olimpijakosa bio član Mege, Efesa, a kratko je bio u NBA ligi, gde je nosio dres Filadelfije.
(Espreso/B92/Preneo: A.K.)









