Svetislav Pešić, selektor košarkaške reprezentacije Srbije saopštio je kada će objaviti konačan spisak za Evropsko prvenstvo.
– Vrlo smo motivisani, kao i uvek. Ako mene lično pitate, osećam se odlično. Počinju pripreme sada 28. i biće specifične iz razloga što su neverovatno kratke. Komplikovano i izazovno je napraviti plan priprema. Nastojali smo da ih organizujemo još u periodu dok su igrači bili u svojim klubovima. Sledi nam prva faza priprema u Staroj Pazovi, zatim turniri na Kipru i u Minhenu, a potom završna faza u Areni. Nakon svega toga smo već 25. na putu za Letoniju – rekao je Pešić.
Strateg „orlova“ govorio je tokom potpisivanja novog ugovora između KSS i kompanije Voda Voda, a na licu mesta i je i novinar portala Espreso.
– Ciljevi nisu nešto što ja postavljam, već to radite vi. E sad, na nama je da odgovorimo na te ciljeve. Ako mene pitate šta je bitno, onda je to da se niko ne povredi, da napredujemo iz dana u dana, pa ćemo da vidimo za šta je to dovoljno – zaključio je Pešić.
(Espreso/Espreso sport)









