Dušan Savić, legendarni napadač Crvene zvezde pozvao je navijače na proslavu 80. rođendana koja će se desiti 16. marta.
– Neka navijači dođu u što većem broju na proslavu rođendana, da budu u crveno-belim dresovima, sa šalovima, jer se samo jednom slavi 80 godina voljenog kluba – rekao je Savić.
Prisetio se svih uspeha kluba koje su generacije fudbalera stvarale i izdvojio svoje najdraže.
– Najlepše je bilo kada smo pobeđivali večitog rivala. Sve velike pobede u Evropi su mi drage, a posebno titula šampiona Evrope i sveta – završio je Savić.
(Espreso/Espreso sport)









