Fudbaleri Totenhema su u derbiju drugog kola Premijer lige pobedili Mančester siti sa 2:0 u gostima.
Sve je rešeno u prvom poluvremenu kada su izabranici Tomasa Frenka pre svega kaznili kardinalne propuste domaćina u odbrani.
Brenan Džonson se radovao u 35. minutu i njegov gol je potvrđen posle VAR provere, a povisio je Žoao Paljinja u nadoknadi prvog polvuremena.
Osvajači Lige Evrope krenuli su savršeno u novu sezonu pošto imaju maksimalan učinak uz pet datih i nijedan primljen gol.
(Espreso/Espreso sport)









