Marko Vešović (33), reprezentativac Crne Gore novi je fudbaler zagrebačke Lokomotive u koji je stigao kao slobodan igrač.
Radi se o nekadašnjem desnom beku Crvene zvezde koji je crveno-beli dres nosio od leta 2010. do zime 2014. godine i osvojio je Kup Srbije.
Osim matične podgoričke Budućnosti, posle „bikova“ je bio u Rijeci, Legiji iz Varšave, a prethodne četiri godine proveo je u Karabagu.
Sa Rijekom je osvojio duplu krunu u sezoni 2017/18 kada su prekinuli dugugodišnju dominaciju zagrebačkog Dinama.
U Legiji se radovao tri titule i jednom Kupu odnosno jednoj duploj kruni, a u Karabagu tri titule i dva Kupa, odnosno dve duple krune.
(Espreso/Espreso sport)









