Naslovnica Fudbal Partizan žestoko kažnjen zbog ponašanja navijača!

Partizan žestoko kažnjen zbog ponašanja navijača!

"Nek grmi sa svih strana!" Partizan posle četiri godine otvorio severnu tribinu

FK Partizan kažnjen je zbog ponašanja navijača protiv Železničara iz Pančeva novčano sa 300.000 dinara, prenosi Sport klub, ali to nije sve.

Crno-beli su uslovno kažnjeni i sa četiri utakmice zabrane dovođenja publike na gostujući teren.

U slučaju ponovljenog incidenta u narednih 12 meseci sankcija automatski biti aktivirana po odluci Disciplinske i etičke komisije FSS.

Posebno će se voditi računa sa hibridnom i veštačkom trabom gde su oštećenja daleko veća, kao što je u Pančevu gde je pričinjena velika šteta.

(Espreso/Sport klub/Branko Spasojević/Preneo:Espreso sport)