Fudbaleri Crvene zvezde na sedam kola do kraja Superlige Srbije obezbedili su osmu uzastopnu titulu šampiona države.
Crveno-beli su pobedili OFK Beograd sa 3:1, a među brojnim čestitkama, izdvojio se i In-beom Hvang koji trenutno brani boje Fejnorda.
– Čestitam. Treba vam još jedan Korejac? – napisao je jedan od najboljih stranaca u poslednje vreme u dresu bivšeg prvaka Evrope i sveta.
Tehnički direktor Marko Marin mu je odgovorio brzo, a komentarom je bacio u rebus brojne navijače velikana sa stadiona „Rajko Mitić.“
– Radimo na tome – napisao je Marin uz emotikon koji namiguje, odnosno da se dešava nešto.
(Espreso/Espreso sport)









