Naslovnica Fudbal Bio najbolji igrač lige, navijač Crvene zvezde, reprezentativac – da li je...

Bio najbolji igrač lige, navijač Crvene zvezde, reprezentativac – da li je on naredna bomba crveno-belih?

Izvinjenje fudbalera Zvezde navijačima i svima u FK Partizan!

Kako pišu češki mediji, Veljko Birmančević je završio misiju u Sparti iz Praga i na leto će napustiti prestonicu.

Ljubav je pukla kada su čelnici kluba stali na stranu albanskih fudbalera posle sukoba sa krilnim napadačem.

Reprezentativac Srbije nije blistao u tekućoj takmičarskoj godini, a zbog problema sa povredama ne može da ponovi prethodnu sezonu.

Tada je bio najbolji igrač u zemlji, a mediji iz Praga pišu da je Veljko letos očekivao transfer, ali na Letnu nije stigla adekvatna ponude.

Pričao se i o inreresovanju Bešiktaša, ali ni u zimskom prelaznom roku nije bilo za aktuelnog dvostrukog uzastopnog šampiona države.

Poznato je da je Birmančević veliki navijač Crvene zvezde i ostaje pitanje da li će crveno-beli reagovati posebno jer se čini da Silasa neće otkupiti.


(Espreso/Espreso sport)