Naslovnica Fudbal Lalatović završio sa Superligom do kraja sezone!

Lalatović završio sa Superligom do kraja sezone!

Lalatović poziva na mobilizaciju navijače Vojvodine

Nenad Lalatović je podneo ostavku i više neće biti trener Vojvodine, a samim tim neće raditi u Superligi Srbije do kraja sezone.

U tekućoj je vodio i Mladost iz Lučana, a po Pravilniku FSS propisano je da jedan stručnjak nema pravo da vodi više od dva kluba.

Novosađani su u prolećnom delu sezone vezali tri remija, onda poraz od IMT-a, trijumf protiv Radničkog u Nišu i na kraju neuspeh kod kuće sa Spartakom.

„Lale“ će dobiti četvrtog stratega ove sezone jer su pre popularnog Lalata, klupi sedeli Božidar Bandović i Nemanja Krtolica.


(Espreso/Espreso sport)