Direktnu borbu za poziciju broj 2 u kvalifikacionoj K grupi koja vodi u baraž za plasman na Svetsko prvenstvo 2026. godine vodiće Srbija i Albanija. Kada god se sastaju ove dve reprezentacije, UEFA i FIFA proglašavaju meč visokog rizika, zbog društveno-političkih razloga, tako da je bezbednost na prvom mestu, što znači da navijača suparničkog tima neće biti na tribinama.
Nura je u emisiji Favorit istakla kako je, navodno, nabavila ulaznicu predsednika Fudbalskog saveza Albanije, a otkrila je i način kako će zaobići sve prepreke.
„Biću na utakmici protiv Srbiјe, sa zastavom OVK. Imam finski pasoš, ne smetaјu mi, јer tamo imam ljude“, rekla je ona.
Ovu vest preneli su i mediji u regionu, a svi se pitaju: „Na koji način Nura misli da unese zastavu na stadion u Leskovcu?“
Iz Fudbalskog saveza Srbije još ranije su donelu odluku da direktne prodaje karata neće biti, odnosno da će prisustvo na tribinama biti obezbeđeno raspodelom fudbalskoj zajednici kroz distribuciju regionalnim savezima, klubovima, polaznicima škola fudbala i njihovoj roditeljskoj pratnji, stručnim i strukovnim fudbalskim organizacijama, zvaničnim sponzorima i gostima FSS, akreditovanim predstavnicima medija, kao i medicinskim i drugim ekipama neophodnim za realizaciju utakmice.
Ako se sve uzme u obzir, teško da će se bivša učesnica Velikog brata, koja je danas model i influenser, naći na stadionu Dubočice u Leskovcu.
(Espreso/Telegraf)









