Bosna i Hercegovina tuguje za tragično preminulim fudbalerom Sadinom Musićem (22) iz Omerbegovače, koji je jutros stradao u teškoj saobraćajnoj nesreći.
Uviđaj je obavljen na mestu nesreće, a telo je preneseno u mrtvačnicu u Brčkom, gde će biti obavljena obdukcija.
Prijatelji i saigrači od njega se opraštaju na društvenim mrežama:
– Jutros nas je pogodila tužna vest da nas je naš brat, drug i saigrač Sadin Musić napustio. Da mu se Alah smiluje i podari Dženet, a porodici sabur… Zloćo, večno ćeš biti deo nas.
– Bio je dete našeg mesta i našeg kluba. Rastao je s nama, na našim terenima, među svojim vršnjacima. Njegov osmeh, energija i mladost činili su ga posebnim delom naše porodice. Odlazak Sadina nenadoknadiv je gubitak za celu zajednicu. Iako nas je prerano napustio, njegovo ime i sećanje ostaće zauvek među nama. Neka mu dragi Alah podari večni rahmet i najlepše mesto u Dženetu, a njegovoj porodici snagu da izdrži ovu nemerljivu bol.
(Espreso/Telegraf/S.G/Preneo:Espreso sport)









