KK Partizan će naredne sezone nositi nove Najki dresove, a sa kompanijom je potpisan višegodišnji ugovor.
Predstavljanje će biti održano 28. avgusta kod Avalskog tornja gde će biti održan i 3×3 egzibicioni turnir na kom će igrati sadašnji igrači i legende kluba.
– Dva simbola, jedno nasleđe. Više od 30 godina kasnije vraća se gde pripada. Prošlost znači budućnost. Priča se nastavlja tamo gde je stala. Na vrhu – narator je rekao u najavnom klipu za društvene mreže.
Crno-beli su u Najki dresovima osvojili Evroligu 1992. godine i tako napravili najveći uspeh u istoriji srpske klupske košarke.
(Espreso/Espreso sport)









