Naslovnica Fudbal Duarte priznao: Nisam još uvek dobio savete od Arnautovića!

Duarte priznao: Nisam još uvek dobio savete od Arnautovića!

Duarte priznao: Nisam još uvek dobio savete od Arnautovića!

Zvezdini Brazilci Bruno Duarte i Rodrigao su izneli utiske posle pobede nad Lehom iz Poznanja.

Crveno-beli su u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Leha u Poljskoj slavili sa 3:1.

Duarte strelac poslednjeg gola na meču nije krio zadovoljstvo.

– Vrlo je srećan, zadovoljan sam timom, to je rad celog tima – rekao je Duarte.

Saradnja sa Šerifom.

– Baš se dobro poznajemo, jedan drugom baš mnogo pomažemo.

Govorio je i o Arnautoviću.

– Nisam još imao priliku da dobijem savete od Arnautovića, da vidim kako on igra, vidi se da će on dodati još više tehnički u igri.

Kreacija u napadu.

– Vrlo sam srećan da budem u takvoj poziciji da pomognem. Želim još više da pomognem – zaključio je Duarte.

Rodrigao je istakao da ništa nije za njega bilo iznenađenje.

– Bila je teška utakmica, protivnik je danas mnogo više tražio danas od mene i odbrane nego protiv Gibraltara, ali smo imali plan. Ništa nije bilo iznenađenje – rekao je Rodrigo.

Najbolja utakmica u dresu Crvene zvezde?

– Teško je da to kažem, što više utakmica igram to ću vise upoznavati igrače i igru.

Ocenio je igru Veljkovića.

– Dao bih devet od 10, mnogo mi je pomagao od početka. Upoznali smo se i biće to još bolje – zaključio je Rodrigao.

(Espreso/B92/Preneo: A.K.)