Zvezdini Brazilci Bruno Duarte i Rodrigao su izneli utiske posle pobede nad Lehom iz Poznanja.
Crveno-beli su u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Leha u Poljskoj slavili sa 3:1.
Duarte strelac poslednjeg gola na meču nije krio zadovoljstvo.
– Vrlo je srećan, zadovoljan sam timom, to je rad celog tima – rekao je Duarte.
Saradnja sa Šerifom.
– Baš se dobro poznajemo, jedan drugom baš mnogo pomažemo.
Govorio je i o Arnautoviću.
– Nisam još imao priliku da dobijem savete od Arnautovića, da vidim kako on igra, vidi se da će on dodati još više tehnički u igri.
Kreacija u napadu.
– Vrlo sam srećan da budem u takvoj poziciji da pomognem. Želim još više da pomognem – zaključio je Duarte.
Rodrigao je istakao da ništa nije za njega bilo iznenađenje.
– Bila je teška utakmica, protivnik je danas mnogo više tražio danas od mene i odbrane nego protiv Gibraltara, ali smo imali plan. Ništa nije bilo iznenađenje – rekao je Rodrigo.
Najbolja utakmica u dresu Crvene zvezde?
– Teško je da to kažem, što više utakmica igram to ću vise upoznavati igrače i igru.
Ocenio je igru Veljkovića.
– Dao bih devet od 10, mnogo mi je pomagao od početka. Upoznali smo se i biće to još bolje – zaključio je Rodrigao.
(Espreso/B92/Preneo: A.K.)









