Bandža Si nije proveo mnogo vremena u Partizanu, ali ostvario je neverovatnu konekciju sa crno-belom publikom i bila je to ljubav na prvi pogled.
Nedavno je 35-godišnji krilni centar napustio Pariz posle dve sezone, a kao deo velikog projekta osvojio je Evrokup, igrao Evroligu i osvojio duplu krunu.
Zanimljivo, nova destinacija je Rumunija, a klub CSM Oradea – koji je prošle sezone bio drugi u domaćem prvenstvu.
(Espreso/Espreso sport)









