Fudbalski klub Crvena zvezda pozvao je navijače da na utakmicu u utorak od 21 čas protiv Linkoln Red Impsa dođu u dresu voljenog kluba.
Crveno-beli imaju prednost od 1:0 iz prvog meča na Gibraltaru i veliki su favoriti da obezbede plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.
Na susretu protiv OFK Beograda na stadionu „Rajko Mitić“ je bio razvijen transparent kao poziv na duel sa Linkoln Red Impsom.
– 29.7. obuci dres – popuni Marakanu – pisalo je.
(Espreso/Espreso sport)









