Đoan Laporta, predsednik Barselone, govorio je o aktivnostima Katalonaca na letnjoj pijaci.
Kako se može zaključiti iz njegovih reči, Katalonci su završili sa dolascima u prelaznom roku.
– U principu, neće biti više transfera. Imamo tim i trener želi da pojača prvi tim igračima iz B tima, ali trenutno se ne očekuju nikakva pojačanja. Pokušaćemo da izbegnemo bilo kakve bolne odlaske. Neću pominjati konkretna imena, jer su svi igrači Barselone i svi smo zadovoljni njima, ali biće nekih prilagođavanja, jer na nekim pozicijama ima previše igrača i nešto mora da se uradi. To je već između trenera Flika i sportskog direktora Deka.
Ako se obistine reči Laporte, poslednje pojačanje Barselone je Markus Rašford, koji je stigao na pozajmicu iz Mančester junajteda.
Pre njega je stigao golman Đoan Garsija.
(Espreso/B92/Preneo: A.K.)









